Informácie

Naše zdravotnícke zariadenie je otvorené každý pracovný deň v rámci ordinačných hodín. Po dohode s pacientom vieme poskytnúť termín aj mimo ordinačných hodín. Pacientom sa venujeme podľa objednania s prihliadnutím na aktuálny zdravotný stav pacienta.

Vážení pacienti, klienti,

za účelom zabezpečenia plynulého chodu nášho zdravotníckeho zariadenia Vás týmto prosíme o nasledovné.

Telefonická komunikácia:

Telefóny vybavujeme priebežne počas dňa. Ak sa nám neviete dovolať, práve sa venujeme zdraviu iného pacienta na ambulancii. Neprijaté hovory sa nám ukladajú. Ak Vám nezdvihneme, nebojte sa, na neprijaté hovory zavoláme naspať

Najvhodnejší čas na hovor je v rámci ordinačných hodín.

Hovory mimo ordinačných hodín vybavujeme až nasledujúci pracovný deň.

Prosíme Vás, postačí ak zavoláte z jedného čísla maximálne 2x.

E-mailová komunikácia:

Na e-maily odpovedáme priebežne počas pracovného dňa v závislosti od ich urgencie, ktorú posúdi lekár.

Prosíme Vás e-maily posielajte výlučne na adresu objednavanie@provitae.sk. V e-maile uveďte Vaše meno, priezvisko, telefonický kontakt a opis Vašej požiadavky.

E-recepty:

Žiadosti o vystavenie e-receptu posielajte prosím s dostatočným časovým predstihom pred poslednou tabletkou. Vašu žiadosť pošlite primárne e-mailom na objednavanie@provitae.sk. Ak túto možnosť nemáte, zavolajte nám na tel. č. 0905 163 650.

Vybavenie žiadosti o vystavenie e-receptu Vám vždy potvrdíme telefonicky alebo e-mailom. Lekáreň navštívte až po tom čo Vám vystavenie e-receptu potvrdíme.

Kontakt

MUDr. Dušan Ogurčák – Pro Vitae
Svoradova 13
811 03 Bratislava

Vchod do nášho zdravotníckeho zariadenia je z Parku Škarniclova oproti základnej škole M.Hodžu na Škarniclovej ulici v Bratislave.

Informácie a objednávanie
Ordinačné hodiny
Pondelok 7:00 - 13:00
Utorok 7:00 - 13:00
Streda 7:00 - 12:00
16:00 - 18:00
Štvrtok 7:00 - 13:00
Piatok 7:00 - 12:00
Pro Vitae logo